Op maandag 18 februari 2013 van 19u tot 20u zal de lokale politie Mechelen haar zestiende Twitterspreekuur organiseren. Net zoals bij de vorige edities kan iedereen een “tweet” sturen aan @PolitieMechelen. Hierbij kan u de korpsleiding en de dossierbeheerders rechtstreeks:
een vraag stellen;
een suggesties doen ter verbetering van de dienstverlening;
uw mening geven;
…
Het startuur blijft ongewijzigd: 19 uur. Op die manier hoopt de politie nog meer mensen de kans te geven deel te nemen aan dit digitale spreekuur. Volg maandag 18 februari 2013 vanaf 19 uur dus zeker de “hashtag” #tsupm (twitter spreekuur politie Mechelen) en als je zin hebt, doe dan gewoon mee!
De Mechelse korpsleiding wil benadrukken met dit Twitterspreekuur niet de intentie te hebben de ‘normale’ dienstverlening af te bouwen. Uiteraard blijven ook de gewone communicatiekanalen steeds ter beschikking. Twitter is een bijkomend communicatiekanaal om een nog ruimer publiek te kunnen bereiken.