Het slachtoffer zou door een van de vijf jongeren benaderd zijn geworden tijdens een Chirofuif in Perron M toen het meisje buiten een luchtje was gaan scheppen omdat ze zich niet goed voelde. Het meisje werd opgepikt onder het voorwendsel dat ze naar een vriendin in Mechelen zou gebracht worden, maar de dader(s) reden met haar naar een gemeenschappelijke garage van een flatgebouw waar één van hen haar heeft verkracht en de vier anderen haar hebben betast.
De vier minderjarigen blijven, na beslissing van de jeugdrechter, in een instelling onder toezicht, terwijl de meerderjarige jongen van 18,5 jaar nog een maand langer in de cel blijft. Meester Yves Vekemans, die hem verdedigd, zegt dat zijn cliënt de beschuldigingen blijft ontkennen. De raadsman bekijkt of hij beroep aantekent tegen de beslissing van de raadkamer.
Er zijn nog veel te weinig gegevens bekend over wie bij de feiten betrokken is en waar, hetzij aan de fuifzaal Perron M of in de kelder van het flatgebouw.