Het rijke wielerverleden van Provinciaal Recreatiedomein De Schorre in Boom krijgt een vervolg met een grote wielerbeurs. Museumcafé De Musette organiseert de beurs op zaterdag 31 oktober en zondag 1 november in zaal Verstrepen.
Van 9 tot 14 uur kunnen liefhebbers en verzamelaars er terecht voor een omvangrijke collectie wielermemorabilia. Het aanbod bestaat onder meer uit retrofietsen, affiches, boeken, bekers, petjes, musettes en drinkbussen, maar ook tal van andere unieke wielerobjecten.
Een deel van de vroegere collectie van het wielermuseum in De Velodroom werd intussen overgebracht naar KOERS in Roeselare, waar de stukken professioneel worden bewaard. De Schorre beschikt daarnaast nog altijd over duizenden wielerobjecten.
Een deel van die collectie wordt nu tijdens de wielerbeurs te koop aangeboden. Zo krijgen de wielerschatten een nieuwe bestemming bij liefhebbers en verzamelaars.
Foto: Foto van wieleritems uit de collectie die verkocht worden @ copyright: De Schorre.
