Het Sint-Michielspark in de Elzestraat vormt op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus opnieuw het decor voor Elzerock. Het gratis muziekfestival is intussen toe aan zijn negende editie en pakt ook dit jaar uit met een gevarieerd programma voor jong en oud.
Op vrijdagavond staat dance centraal. Vanaf 18 uur zorgen onder meer DJ Wout, Funktastix, DJ Stonehill, DJ Matzonic en DJ A.R.N. voor de nodige sfeer. Headliner van de avond is Pat Krimson van 2 Fabiola. Het festivalterrein blijft geopend tot 2 uur ’s nachts.
Op zaterdag opent Elzerock al om 15 uur met een kinderdisco van Zwanzibar en gratis grime voor de jongste bezoekers. Daarna volgen optredens van De Rammenas, Hugo Sigal, The Impulse Band en Stan Van Samang. Partyband Go Ninja Go sluit het livegedeelte af, waarna Tomorrowland-dj’s Bram DeLux en Kurt Verheyen het festival feestelijk afronden.
Naast muziek is er ook aandacht voor eten en drinken. Bezoekers kunnen terecht voor hamburgers, frietjes, pizza, pita, ijsjes en champagne met garnaalkroketjes. Een deel van de opbrengst van de hamburgers en frietjes gaat naar het goede doel Sterke Jan.
“Dat we Elzerock volledig gratis kunnen houden, is uitsluitend te danken aan de enorme inzet van onze vrijwilligers en de steun van onze lokale partners en sponsors. Zij geloven mee in ons verhaal en maken het mogelijk om iedereen, jong en oud, een kwalitatief festivalweekend aan te bieden. Daar zijn we hen ontzettend dankbaar voor”, zegt medeorganisator Ronny Slootmans.
Met een mix van live muziek, dance, familie-entertainment en lokaal engagement hoopt Elzerock ook dit jaar opnieuw duizenden bezoekers naar Sint-Katelijne-Waver te lokken. Elzerock vindt plaats op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus in het Sint-Michielspark aan de Elzestraat. De toegang is volledig gratis.
Foto: Copyright Elzerock.
