Deze zomer wordt het in Leest opnieuw drie keer genieten van warme avonden vol muziek, ontmoeting en gezelligheid. Lokale vereniging Raak Leest organiseert met “Leest Zomert” drie sfeervolle zaterdagavonden – op 28 juni, 2 augustus en 6 september – elk met een uniek thema: Spaans, Keltisch en Retro. De ontmoetingsplek bij Ter Coose wordt dan telkens omgetoverd tot een bruisende setting met passende muziek, decoratie, drank en lekkers.
“Met Leest Zomert willen we onze missie kracht bijzetten: mensen in onze mooie gemeente samenbrengen,” klinkt het bij de organisatie. “We creëren laagdrempelige, hartverwarmende momenten die verbinden.”
Zwoele flamenco, kampvuurklanken en dansbare klassiekers
Het programma start op zaterdag 28 juni met een Spaanse avond: denk vurige flamenco (om 20u30), verfrissende cava en sangria, en smaakvolle tapas – allemaal in een zuiders sfeertje dat je meteen naar een Spaans plein transporteert.
Op 2 augustus volgt de Keltische avond, waarin Ierland en Schotland centraal staan. Akoestische live muziek, streekbieren en geurige barbecue brengen de sfeer van vriendschap en kampvuur tot leven. Voor de BBQ is inschrijven mogelijk via de website.
Tot slot sluit Raak Leest de zomer af op 6 september met een knallende Retro avond vol nostalgie. De beste hits uit de 70’s, 80’s en 90’s zorgen voor dansplezier, vergezeld van old school cocktails en ovenverse pizza’s.
Iedereen welkom vanaf 17 uur
Alle avonden vinden plaats in en rond Ter Coose (Kouter 1A, Leest) en starten telkens om 17.00 uur. De toegang is gratis, iedereen is welkom.
Meer info en inschrijven voor de BBQ op 2 augustus via: www.raakleest.be
Met dit initiatief bevestigt Raak Leest opnieuw haar rol als verbindende kracht in de gemeenschap – en nodigt ze iedereen uit om samen de zomer te vieren.

