Na een magere 2 op 15 nam Greg Vanderidt vorig weekend afscheid van Racing Mechelen. Marc Ghys – Racinger pur sang – kreeg niet alleen de opdracht om een nieuwe coach te zoeken, maar moest dit weekend ook depanneren. Als interim-coach zette Marc Ghys, samen met Hans Verbeeck, Werner De Smet en hun spelers de puntjes op de ‘i’. Geen makkelijke opdracht wetende dat de bezoekers uit Bocholt 30 op 39 haalden en beslag konden leggen op een derde plaats.
Bij Bocholt startte ook ex-Racinger Seppe Brulmans, maar diende al snel vervangen te worden omwille van een blessure. Nog voor rust moest ook Noviello naar de kant. Zorgen dus voor de Limburgers. Racing Mechelen maakte van de gelegenheid gebruik om er stevig tegen aan te gaan. Ondanks de powerplay werd er gerust bij 0-0.
In de 55ste minuut stond Carrez op de juiste plaats om de 1-0 binnen te werken. Carrez had er duidelijk zin en trapte de 2-0 onhoudbaar in de hoek. In het slot trapte Spaenhoven op de paal, Vallez was goed gevolgd en had de 3-0 maar simpel binnen te tikken.
Racing Mechelen – Bocholt 3-0
