Beerschot – KV Mechelen was een wedstrijd met zorgen voor beide clubs. Beerschot was al zeker van de Relegation play-offs, terwijl KV Mechelen er alles aan moet doen om de laatste vier plaatsen te ontlopen.
De wedstrijd begon goed, maar al snel eiste Beerschot het balbezit op (tot wel 70% na een half uur). KV Mechelen kon er toch een poging tegenover zetten. Belgahali dropte de bal in de voeten van Storm en kon scoren. Het doelpunt werd echter terecht afgekeurd na voorafgaand buitenspel van Belghali. Het was wachten tot enkele minuten voor rust om een nieuw doelpunt te zien. Cagro besliste het leer in de korte hoek en gaf zo De Wolf het nakijken. Beerschot ging verdiend de kleedkamer in met een voorsprong, al had Beerschot eigenlijk met 10 man moeten staan na een fout van Van La Parra, die vol op het been van Hammar ging staan.
Knotsgekke tweede helft
De tweede helft was nog maar amper begonnen en scheidsrechter Lothar D’hondt moest al een rode kaart trekken voor Beerschot-doelman Shinton. Hij probeerde immers buiten de 16-meter met de hand de bal te pakken. Beerschot diende zich te herschikken. Cagro werd als veldspeler geslachtofferd, Matijas kroop onder de lat. De vrije trap van Raemaekers werd meteen op miraculeuze wijze uit de kruising gehaald.
🧮 | Nick Shinton misrekent zich volledig en mag gaan douchen. 😬❌ #BEEKVM pic.twitter.com/sycx5mSjnx
— DAZN België (@DAZN_BENL) March 2, 2025
KV Mechelen kreeg een strafschop na een fout van Konstantopoulos op Lauberbach. De strafschop van Mrabti werd door Matijas uit doel gehouden. Mrbati heeft zo al 4 van de 7 strafschoppen gemist bij KV Mechelen.
😱 | Davor Matijaš stopt 1️⃣5️⃣ minuten na zijn invalbeurt een penalty! 🧤🛑 #BEEKVM pic.twitter.com/wXgaFvb6X2
— DAZN België (@DAZN_BENL) March 2, 2025
KV Mechelen kon na de gemiste strafschop dan toch scoren. Schoofs kon vrijstaand een afvallende bal trappen. Matijas kwam andermaal gepast tussen, maar moest het leer toch lossen. Lauberbach kon de rebound hoog in doel trappen. Na een VAR-tussenkomst en de scheidsrechter die naar het scherm werd geroepen werd opnieuw een Mechels doelpunt afgekeurd. In de herhaling was te zien dat Antonio doelman Matijas hinderde. Na 90 minuten voetbal werden er liefst 12 minuten aan toegevoegd. Ook in de extreem lange extra tijd werd niet meer gescoord. KV Mechelen wint opnieuw niet en blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen.
Beerschot – KV Mechelen 1-0
Bekijk hier de persconferentie
