In Sint-Katelijne-Waver vindt op vrijdag 8 mei opnieuw de jaarlijkse Boerenmarkt plaats. Op en rond het binnenplein van het gemeentehuis zetten meer dan honderd standhouders hun kraampje op. De Boerenmarkt is intussen uitgegroeid tot een vaste waarde en lokt jaarlijks veel bezoekers met een breed aanbod aan lokale producten, lekkernijen en randanimatie.
Bezoekers vinden er een gevarieerd assortiment aan groenten en fruit, plantgoed, ambachtelijke producten, zelfgemaakte lekkernijen en originele hebbedingen. De kraampjes staan opgesteld op het binnenplein van het gemeentehuis, in Voorland en in de Leliestraat.
“De Boerenmarkt is een gezellige avondmarkt die zeker een bezoekje waard is,” zegt burgemeester Ronny Slootmans, bevoegd voor feesten en evenementen. “Dit jaar verwachten we opnieuw heel wat standhouders met een divers aanbod. Het is een ideale plek om lokale producten te ontdekken en te genieten van de sfeer.”
Naast het marktgebeuren is er ook uitgebreide randanimatie voorzien. “Iedereen is welkom om mee te genieten,” aldus Slootmans. “Er zijn diertjes, een springkasteel en dansoptredens. Kortom, een feest voor jong en oud.”
De gemeente raadt bezoekers aan om zoveel mogelijk met de fiets te komen. Wie met de wagen komt, kan parkeren aan ’t Gewent, Heiveld en Maldoy. De Leliestraat en Voorland zijn tijdens de Boerenmarkt afgesloten voor autoverkeer ter hoogte van het gemeentehuis.
Alle praktische informatie over de Boerenmarkt is terug te vinden via skw.be/boerenmarkt.
