VDAB organiseert op maandag 13 oktober samen met Stad Mechelen en Woonmaatschappij Rivierenland een jobbeurs in het Lokaal Dienstencentrum Den Abeel in Mechelen-Zuid. De beurs richt zich in het bijzonder tot sociale huurders en buurtbewoners en wil hen extra kansen geven om werk te vinden.
“Werk is een cruciale hefboom om uit armoede te geraken en welzijn te versterken,” klinkt het bij de organisatie. De beurs maakt deel uit van het provinciale actieplan waarmee VDAB dit najaar de begeleiding van werkzoekenden versnelt. Vooral mensen met een werkloosheidsuitkering die beperkt is in de tijd krijgen hiermee een duwtje in de rug.
Bezoekers kunnen er rechtstreeks in gesprek gaan met werkgevers en krijgen ondersteuning van VDAB-bemiddelaars bij het opmaken van hun cv of bij vragen over opleidingen. Wie wil, kan zich met een jobcoach voorbereiden op sollicitatiegesprekken.
De jobbeurs loopt van 10 tot 12 uur in het dienstencentrum Den Abeel in de Jozef Verbertstraat 61 in Mechelen. Onder meer Brico Zemst, Familiehulp, Go4jobs Mechelen, Labcorp, FOD Justitie, Pirtek, Actief Interim Mechelen, Plus Home Services-Daenens, Mentes VZW, Pardoes VZW, Easylife en Infrabel zijn aanwezig.
