Racing Mechelen zal binnenkort over een tweede kunstgrasveld op de Oscar Van Kesbeeck-site beschikken. Dit komt naast het bestaande veld dat sinds augustus 2020 intensief gebruikt wordt. Dat veld ligt er ondertussen al vijf jaar en heeft zijn waarde meer dan bewezen.
Het naastliggende natuurgrasveld wordt momenteel nog klaargestoomd voor het seizoen 2025-2026, maar op korte termijn maakt het plaats voor een gloednieuw kunstgrasveld. De stad Mechelen voorziet hiervoor een stevig investeringsbudget in het kader van haar beleidsplan 2026-2031, dat inzet op de modernisering van sportinfrastructuur en de aanleg van extra kunstgrasvelden.
Hoewel de exacte startdatum van de werken nog moet worden vastgelegd, is de beslissing om het veld aan te leggen in principe genomen.
Met dit tweede kunstgrasveld wordt een belangrijke stap gezet voor de toekomst van onze jeugdwerking. Het stijgend aantal jeugdspelers en het almaar hoger wordende sportieve niveau zorgen voor een groeiende nood aan bijkomende, weersbestendige trainings- en wedstrijdcapaciteit. Dankzij deze investering kan de club haar ontwikkeling voortzetten en alle jeugdploegen een kwalitatieve omkadering blijven aanbieden.
Racing Mechelen wil dan ook de stad Mechelen oprecht bedanken voor deze broodnodige en toekomstgerichte investering.