Op woensdag 3 april gaan de bouwwerken voor ’t Gewent van start. In het najaar van 2025 vind je er een grote (fuif)zaal, een jeugdhuis, de bib en het Conservatorium. In het kader van de werken wordt de verbinding tussen Dreefvelden en Leliestraat afgesloten.
’t Gewent komt langs de Leliestraat, tegenover de Aldi in Sint-Katelijne-Waver. Rond een centrale binnenplaats komen een grote (fuif)zaal, een nieuw jeugdhuis, lokalen voor het Katelijnse filiaal van het Stedelijk Conservatorium Mechelen (nu nog in het Huis van de Verenigingen in de Wilsonstraat) en de bibliotheek. Ook Kind & Gezin (nu in een lokaaltje achter de bib) zal naar ’t Gewent verhuizen.
Als alles naar wens verloopt, duren de werken anderhalf jaar.
Afsluiten verbinding Leliestraat en Dreefvelden
Vanaf volgende week maandag zal de verbinding tussen Leliestraat en Dreefvelden worden afgesloten. De afsluiting duurt tot aan het einde van het hele bouwproces. Tussen 3 en 8 april verwacht de aannemer wel al leveringen op de tijdelijke weg. De vrachtwagens zullen zoveel mogelijk aan de kant van de weg staan. Indien mogelijk vermijd je deze weg dus best al vanaf 3 april.
Al het gemotoriseerd verkeer voor kmo-zone Dreefvelden (en dus ook het recyclagepark) moet tijdens de afsluiting de kmo-zone in- en uitrijden via de Mechelsesteenweg.
Foto: Gemeente Sint-Katelijne-Waver
